SsangYong Polody - Przeźmierowo
Auto Salon Polody Spółka Jawna
open
Page Image
godziny
Rynkowa 158
62-081 Przeźmierowo , wielkopolskie
godziny
Godziny otwarcia salonu:
pn - pt: 8:00 - 18:00, sb: 8:00 - 14:00
Telefon: +48 61 816 33 97
godziny
Godziny otwarcia serwisu:
pn - pt: 8:00 - 18:00, sb: 8:00 - 14:00
Telefon: +48 61 8163 386

Ewa Kmieciak

Kierownik działu handlowego

e.kmieciak@polody.pl

+48 618 163 397

+48 795 572 272
 

Irena Łykowska

Specjalista ds. ubezpieczeń

i.lykowska@polody.pl

+48 618 163 393

Andrzej Pabich

Doradca Serwisu   

a.pabich@polody.pl

+48 618 163 386    

+48 788 678 110

Michał Chęciński

Doradca Serwisu

m.checinski@polody.pl

+48 618 163 385
 

Marcin Korbus

Kierownik działu części

m.korbus@polody.pl

618 163 383

500 781 595
 

Marek Woźniak

Sprzedawca części i akcesoriów

m.wozniak@polody.pl

+48 618 163 383

Katarzyna Mielczarek

Specjalista ds. Likwidacji szkód

k.mielczarek@polody.pl

+48 618 163 388

Marcin Borkowski 

Specjalista ds. Likwidacji szkód

m.borkowski@polody.pl

+48 618 161 097
 

Patryk Ganda

Handlowiec

e-mail: p.ganda@polody.pl

tel. 61 8163 397

tel. 604 765 148

Agata Knioch

Doradca Serwisu

a.knioch@polody.pl

tel. +48 618 163 386

+
Polityka prywatności i cookies

W celu poprawnego wyświetlania zawartości strony, wykorzystujemy pliki cookies. Szczegółowe informacje o polityce cookies znajdują się na stronie polityki prywatności.

up